Rozhovor → Ashley, Zac a Vanessa "Co nás čeká po High School Musical"

25. dubna 2008 v 23:31 | ×€ĐITH K&UŁITZ× |  HSM

Ashley, Zac a Vannesa"Co nás čeká po High School Musical"


Ashley Tisdale
O "HSM 3"→ "Už se strašně moc těším na 'High School Musical 3'! Jsem šíleně napnutá. Ale bude to zároveň dost smutné. Na jednu stranu je pro nás posledn díl takovou rozlučkovou oslavou. Na druhou stranu asi budu celou dobu brečet!"
Nové filmové projekty:
"Picture This!": V komedii hraje středoškolačku, kterou pozve na mejdan idol holek z celé školy. V kinech: dosud tajné
"They Came From Upstairs": Dobrodružná komedie se právě točí na Novém Zélandu. Vypráví příběh party, která tráví prázdniny na odlehlém místě a musí se bránit nájezdu mimozemšťanů. Po boku Ashley se objeví herec, tanečník a choreograf Robert Hoffman.V kinech: příští rok
Další plány:
Ashley namlouvá postavičku Candace v animovaném seriálu "Phineas a Ferb".
Ash pracuje dál na své pěvecké kariéře. Do Evropy brzy dorazí i její třetí singl "Suddenly."

Zac Efron
O "HSM 3"→ " 'HSM' je jedinečný. Užili jsem si spolu spoustu legrace. Byli jsme nejlepší kámoši a nikdy jsme natáčení nebrali jako opravdickou práci. Byl to zážitek na celý život. Třetí díl bude rozlučkou s basketbalovým týmem Tygrů. Přesto je poslední díl 'High School Musical' nejvíc vzrušující a taky nejnáročnější, protože pak půjde rovnou do kin!" (u nás zřejmě na nový rok!)
Nové filmové projekty:
"17 Again": Příběh komedie je o muži, který se jednoho rána probudí a zjistí, že je zpátky ve svém 17letém těle (Zac). Jak s těmi roky, které dostal "navíc" naloží? V kinech: v USA letos v létě.
"Me And Orson Welles": V dramatu hraje Zac 17letého Richarda. Jeho přání stát se velkým divadelním hercem se splní, když dostane nabídku na roli ve hře "Julius Caesar" na Broadwayi. V kinech: dosud tajné
"Footloose": Zacova účast ještě sice není potvrzená, ale už probíhá jednání.
Vannesa Hudgens
O "HMS 3"→ " Třetí díl 'High School Musical', který dostal výstižný podtitul 'Senior Years', bude zaručeně ze všech nejfantastičtější, to vám můžu slíbit už teď. Nejvíc se těším na taneční scény na našem závěrečném školním plese. Ještě vám prozradím, že k nám, starým mazákům, přibydou navíc tři úplní nováčci! Jasně že je mi líto, že se po natáčení budeme muset s celým filmovým štábem rozloučit. Dosud bylo jasný, že se uvidíme při pokračování. Teď nikdo neví, jestli a kdy se nám podaří zase se někdy sejít."
Nové filmové projekty:
" Will ": Vanessa o roli v teenagerské komedii, kterou právě natáčí v Texasu: " Hraju emo holku Sam, která se uzavírá ve svém vlastním světě. Sam si libuje v černých hadrech a hraje s kapelou. To je pro mě úplná novinka! Sice jsem už párkrát zpívala v holčičích skupinách, ale ještě nikdy jsem před kamerou nehrála na žádný hudební nástroj! "
Další plány
Vanessa maká na plné obrátky na své pěvecké kariéře, v červnu vychází v USA její druhé album.
K propagaci tohoto alba ji pak čeká světové promoturné.
// Pro http://mybestword-byedith.blog.cz napsala ×€ĐITH K&UŁITZ× kopírovat pouze se zdrojem !! //
© CZ Bravo duben 2008 číslo 7
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.